Diskuzní fórum

Dodržujte pravidla slušného vyjadřování. Prosíme, pište jen bez urážek, osočování, pomluv a vulgarismů,..

Nevhodné příspěvky budou odstraněny.

Diskuzní téma o všem kolem Lucky

Květy

Moc krásný rozhovor v Květech. Děkujeme Lucce:-)
Jana

Re: Květy

Já jsem z rozhovoru zklamaná,Lucka přiletí až v srpnu a plánuje navždy zůstat v Kanadě. Chápu to,Tomáš je tam Bůh a vztahy lidí jsou čisté,život je tam jistě příjemný a krásná příroda

Re: Re: Květy

Lucka nechce v Kanadě zůstat na pořád. Rozhovor je super,... nikde v tom rozhovoru není napsané, že chce zůstat v Kanadě navždy :-)

Re: Re: Re: Květy

Kéž by jsi měl pravdu,bylo by smutné přijít o Lucinku,její písničky i role,já bych to asi těžko nesla,je sluncem v mém životě

Praha

Já mám lístek na koncert do Prahy. Jsem hodně zvědavý na spojení skupiny Vokobere s Luckou :-) Na koncert se moc těším :-)

Kousek štěstí Tour

Opravdu převelice se těším na koncert do Českých Budějovic. Lucku miluji od raného dětství, a konečně ji poprvé uvidím naživo. Těší mě, že přijede právě do města, kde celý život žiju, a vstupenky jsem kupoval hned první den předprodeje, což bylo 1. února. Jen mě zamrzelo, že ač jsem byl úplně první, kdo vstupenky kupoval, první řada vůbec nebyla v nabídce, zřejmě si ji pořadatel nechal pro své potřeby. Ale druhá řada v čistém středu je taky dobrá. Takže když to tak vezmu, téměř 4 měsíce čekání už mám za sebou a další 3 měsíce a pár dní čekání před sebou. A s každým dalším dnem se těším čím dál více. Rozhodně to bude zážitek! A doufám, že se bude Lucka po koncertě i podepisovat :-)

Kousek štěstí - Tour 2016

Ahoj Lucko , už moc se těšíme do Boskovic,určitě to bude skvělý jak na koncertě s Michalem Davidem a na Štiříně s Vokobere před dvěma roky :-) . Lístky už máme od chvíle co se daly do prodeje :-) Jsem tvůj velký fanda co jsi začala zpívat a jsi pro mě zpěvačka číslo jedna jak u nás tak ve světě :-) Richard a Karolínka

Koncert s Vokobere

Lucko, já se těšim v Hradci Králové!! Jsem tvoje velká fanynka a vždycky jsem tě chtěla slyšet zpívat naživo!!! Jsi nejlepší - těch, co pomlouvají, že nemáš hlas si nevšímej - spousta lidiček tě má rádo!!! :-) Anička

radost

Ahoj Lucko mooooooc setěším v Domažlicích. Byla jsem v Praze a na tramvaji byl nalepený velký plakát LUCIE VONDRÁČKOVÁ A VOKOBERE. Je škoda že přes internet není vidět muj jásot. Dívám se na ms v Moskvě a fandím.Děkuji za vše co pro mě děláš.
Těší se Anička z Domažlic

Kousek štěstí - Tour 2016

Dobrý večer,
těším se na koncert do Plzeně - Měšťanské besedy, kam mám již koupený lístek, první řadu. Jsem moc zvědavá co nás čeká.
Ráda bych popřála Lucce a všem, pevné zdraví na zvládnutí celého náročného Tour a vždy šťastný návrat z cest a to nejen těch koncertních.

Koncert

Já chci do Valmezu,z Olomouce je to asi nejblíže. Lístek ještě nemám,jsem bázlivá kupovat hodně dopředu.Snad budou i později nebo pojedu do Boskovic,prý je tam krásné letní kino

Koncert Lucky a Vokobere

Na koncert se již těším, vstupenka zakoupena již od února. Chystám se na koncert do Prahy, konkrétně 9.9. Těší mě spojení Lucky právě s Vokobere, neboť Lucce moc sluší countryový a folkový styl. Právě např. duety s Petrem Kocmanem patří mezi mé nejoblíbenější písničky od Lucky.

Lucka v ČR

Ahoj lidičky, kdy myslíte, že se Lucka vrátí do Čech? Tomáš přijel reprezentovat a já se těšila, že Lucka s klukama dorazí s ním. Zatímco Tom bude bojovat na ledě za národní úspěch, Lucka bude moci realizovat své projekty... Vždyť Tomášovi skončila sezóna to se vždycky všichni vraceli... Teď podle fotky z Lucky FB to vypadá, že je Lucka stále za oceánem...

Re: Lucka v ČR

Já si to též myslela,těšila se ,nebot každým rokem po skončení sezony přilétají.Asi čeká na Tomáše v Kanadě,aby pak mohli letět společně.Se dvěma malými dětmi to sama nezvládne,já bych si také netroufla.

A nemůže to být tím, že Maty v Kanadě chodí do školky? :) Lucka možná chce počkat, až mu skončí "školní rok" :)

Ahoj Lucinko jak se má Matyjášek a Adámek

tohle je celkem smutný :-(

Ani narození druhého syna Lucii neobměkčilo. Spory, které v rodině Vondráčkových přetrvávají už přes 13 let kvůli manželovi Heleny, Martinu Michalovi, zabraňují Heleně ve styku s dětmi.
Lucie je spokojená. Prý jí vůbec nevadí, jaký má vztah s tetou. Dělá, že svou tetu nezná. Přitom jí Helena nic neprovedla. Vondráčkovou situace trápí.
„Helena moc touží vidět Matyáše a Adama. Je citlivá a záleží jí na rodině,“ rozpovídal se pro Expres.cz blízký přítel Vondráčkové. Ten uvedl, že o navázání kontaktu se Helena snaží už pěknou řádku let. Dokonce, když se Matyáš narodil, Lucii gratulovala a přála jemu i jí dobré zdraví. Jenže se jí podle našeho informátora nedostalo zpětné vazby. „Nestojí asi Lucii ani za zprávu nebo MMS, vůbec jí neodpovídá,“ podotkl dále informátor.

Re: tohle je celkem smutný :-(

Je to smutný,do hlubin duše nikdo nevidí,ale je moc dojemné to objetí po skončení písničky se stepem.Nesnáším nenávist asi proto,že i já ji poznala od švagrové,já se trápím a ona je štastná. Člověk lituje až když zůstane opuštěn,ale to se Lucince nestane,hrdost ovládá mysl

Dotaz

Kdy asi tak bude klip k písničce Solnej Sloup? Nevíte někdo?

Nic se tu neděje

Tady je hrozná nuda, co je s Luckou, není tu vůbec nic nového.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.